MURGUL BELEDİYESİ ANNELERİMİZİ UNUTMADI

11 Mayıs 2018 15:14 Murgul Belediyesi 2527

Murgul belediyesi tarafından 'Anneler Günü' programı düzenlendi.
Belediyemiz düğün salonunda gerçekleştirilen programa Belediye Başkanımız Sn. Hasan ÇAVUŞ, AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı Sn.Erkan BALTA, Ak Parti Belediye Encümeni Sn. Serpil BAYRAMOĞLU ve çok sayıda kadın katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Belediye Encümeni Sn. Serpil BAYRAMOĞLU  anneliğin önemine vurgu yaparak "Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

Murgul Belediye Başkanımız Sn. Hasan ÇAVUŞ, "Cennet annelerimizin ayağı altındadır. Annelerimizin kıymetini hayattayken bilmek lazım. Bu nedenle ilk olarak bizler için, vatanımız için, bayrağımız için şehit düşen Mehmetçiğimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı Sn.Erkan BALTA ''Bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü can-ı gönülden kutlarım''. dedi.

Programda yılın annesi seçilen Zehra DURMUŞ'a Belediye Başkanımızın eşi Neslihan ÇAVUŞ tarafından hediye takdim edildi. . Daha sonra program belediyemiz tarafından hediyelerin annelerin takdim edilmesi ve mini konserle devam etti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.