Pazartesi
Az Bulutlu
17°C | 7°C
Salı
Çok Bulutlu
16°C | 8°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
14°C | 6°C
İletişim Merkezi

MURGUL BELEDİYESİ ANNELERİMİZİ UNUTMADI

MURGUL BELEDİYESİ ANNELERİMİZİ UNUTMADI

Murgul belediyesi tarafından 'Anneler Günü' programı düzenlendi.
Belediyemiz düğün salonunda gerçekleştirilen programa Belediye Başkanımız Sn. Hasan ÇAVUŞ, AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı Sn.Erkan BALTA, Ak Parti Belediye Encümeni Sn. Serpil BAYRAMOĞLU ve çok sayıda kadın katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Belediye Encümeni Sn. Serpil BAYRAMOĞLU  anneliğin önemine vurgu yaparak "Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

Murgul Belediye Başkanımız Sn. Hasan ÇAVUŞ, "Cennet annelerimizin ayağı altındadır. Annelerimizin kıymetini hayattayken bilmek lazım. Bu nedenle ilk olarak bizler için, vatanımız için, bayrağımız için şehit düşen Mehmetçiğimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı Sn.Erkan BALTA ''Bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü can-ı gönülden kutlarım''. dedi.

Programda yılın annesi seçilen Zehra DURMUŞ'a Belediye Başkanımızın eşi Neslihan ÇAVUŞ tarafından hediye takdim edildi. . Daha sonra program belediyemiz tarafından hediyelerin annelerin takdim edilmesi ve mini konserle devam etti.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Yer Sağlayıcı (Hosting): Mİ Telekom